III Niedziela Zwykła

Opublikowano
 1. Dzisiaj III niedziela zwykła w ciągu roku. Jest to również ostatnia niedziela miesiąca - ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby budowlane parafii.   
 2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i w Kwitajnach.
 3. We wtorek w Kalniku i w środę w Królewie nie będzie wieczornej Mszy św.
 4. W czwartek w Kalniku Msza św. o godz.16.00
 5. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Od godziny 10.00 odwiedziny chorych. Nabożeństwo pierwszopiątkowe w Kwitajnach o godz. 16.00 w Kalniku o godz. 17.00 i w Królewie o godz. 18.00. Zachęcam do uczestnictwa w tym nabożeństwie szczególnie dzieci i młodzież. 
 6. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu czcimy Chrystusa Pana - Światłość Świata (symbolizują to świece, które przyniesiemy do poświęcenia) i Jego Matkę pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. zostaną odprawione w Królewie o godz. 16.00 w Kwitajnach o godz. 17.00 i w Kalniku o godz. 18.00. W czasie Mszy św. poświęcenie świec zwanych gromnicami. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego - taca przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe.
 7. Sprzątających świątynie w tym tygodniu proszę o rozebranie dekoracji świątecznych.
 8. W przyszłą niedzielę specjalne błogosławieństwo ku czci św. Błażeja - patrona chorób gardła. 
 9. Również w następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc luty: "Za ludzi chorych i cierpiących".
 11. Także za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 w Kalniku spotkanie z Członkami Żywego Różańca
2011 III Niedziela Zwykła .
Powered by Joomla 1.7 Templates