V Niedziela Wielkanocna 2022 r.

Opublikowano
 1. Dziś piąta niedziela wielkanocna.
 2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.
 3. Dziękuję wszystkim za wspólny rajd rowerowy, który odbył się w minioną sobotę. Szczególnie dziękuję organizatorom: Pani Anna, Małgorzatą oraz mieszkańcom Zielna.
 4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej o godz.17.00 w dni powszednie w znanym porządku, a w niedziele 15 minut przed Eucharystią. Modlitwy majowe można również odprawiać każdego dnia i we wszystkich kościołach, bądź przy krzyżu, czy w domach. Rodziców, dziadków proszę o zabieranie z sobą dzieci na modlitwy majowe.  
 5. Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do spowiedzi i komunii św. w każdą sobotę w Kalniku o godz. 17.00.  (tj. 21, 28 maja, 04 czerwca 2022 r.). Dzieci wraz z opiekunami przychodzą na Mszę św. i po Eucharystii będą prowadzone próby. Obecność obowiązkowa.
 6. Mieszkańcy Zielna zorganizowali i postawili krzyż w swojej miejscowości. Bardzo dziękuję wszystkim którzy włączyli się w to dzieło. Dnia 21 maja (sobota) o godzinie 14.00 nabożeństwo majowe i poświęcenie nowego krzyża. Po modlitwach spotkanie integracyjne. Organizatorzy serdecznie zapraszają.  
 7. II zapowiedź przedmałżeńska: Adrian, Bartosz Małkowski – kawaler, zamieszkały w Chojniku i Ewa, Anna Myśliwczyk – panna, zamieszkała w Królewie. W/w osoby maja zamiar w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.  
 8. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 9. Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna: kościołem opiekują się:.
  - Tomasz Waręcki 16 – 29. 05.2022 r.
  - Jadwiga Guzowska.
2011 V Niedziela Wielkanocna 2022 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates