XII Niedziela Zwykła 2022 r.

Opublikowano
 1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i w Kalniku.
 2. Dziękuję za posprzątanie chóru i dzwonnicy w Kalniku. 
 3. Dziękuję również za liczne i pobożne uczestnictwo w Uroczystości Bożego Ciała, za czynny udział w budowaniu ołtarzy Eucharystycznych, oraz przystrojenie posesji.  Strażakom za zabezpieczenie drogi przemarszu, dzieciom za sypanie kwiatów, zorganizowanie procesji  i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli sie w modlitwę i przeżywanie Uroczystości Bożego Ciała.
 4. Dziś po Mszy św. w Kalniku poświęcenie dewocjonaliów.
 5. Jutro w Kwitajnach o godz. 10.00 Msza św. pogrzebowa śp. Henryka Pawlaka.
 6. We wtorek odbędzie się pielgrzymka do Gietrzwałdu. Zbiórka przy kościele w Kalniku i wyjazd o godz. 09.00. Mieszkańców Zielna i Kwitajn proszę o przyjechanie do Kalnika. W Królewie zbiórka przy świetlicy i wyjazd o godz. 09.15. 
 7. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, oraz błogosławieństwo wianków.
 8. Dzieci proszę o policzenie wklejonych obrazków i przyniesienie książeczek na następną niedzielę.  Każde dziecko krócę nazbierało minimum 35 znaczków w pierwszą niedzielę wakacji 3 lipca otrzyma nagrodę. 
 9. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana poroszę o większą ofiarność.
 10. Zapowiedzi przedmałżeńskie (I): Jakub, Stefan Osiak – kawaler, zam. Nawty Małgorzata Rowicka – panna, zam. Kalnik, mają zamiar w najbliższym czasie zawrzeć sakr. Związek małżeński.
 11. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 12. Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna: kościołem opiekują się:
  - Małgorzata Rudek - 13 – 26.06.2022 r.
  - Helena Wiśniewska.
  - Jolanta Mirys – 28.06 – 10.07.2022 r.
  - Justyna Kirylczuk.
  - Zofia Huszcza – 11 – 24.07. 2022 r.
  - Iwona Ciechanowicz.
2011 XII Niedziela Zwykła 2022 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates