XXVI Niedziela Zwykła 2022 r.

Opublikowano
 1. Przezywamy XXVI niedziele zwykłą w ciągu roku.
 2. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, taca budowlana, za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
 3. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – św. Wincentego A Paulo, w środę – św. Wacława męczennika, w czwartek – świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – św. Hieronima – kapłana i doktora Kościoła; w sobotę – św. Teresę od Dzieciątka Jezus.
 4. Od 01 października (sobota), nabożeństwa w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 16.00 w znanym porządku. Najpierw różaniec potem Msza św. Przypominam, że różaniec będziemy odmawiać o godz. 16.00 w każdy dzień października we wszystkich kościołach. W niedzielę proszę odmawiać różaniec na pół godziny przed Mszą św. Różaniec dla dzieci i młodzieży: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku. Proszę rodziców o dopilnowanie aby dzieci przynajmniej raz w tygodniu przyszła na modlitwę różańcową. 
 5. W następną niedzielę wystawienie N.S, adoracja, oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik: O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca i ich rodzin.
 6. W dniu wczorajszym zmarł + Mirosław Stempel.Msza św. pogrzebowa we wtorek w Kalniku o godz. 15.00. Wyprowadzenie ciała z kaplicy na Durach o godz. 14.30. 
 7. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 8. Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna, kościołem opiekują się:
  - Elżbieta Bereżańska  - 19.09 – 02.10.2022
  - Andrzej Figurewicz

  - Krystyna Karulewska – 03 – 16.10.2022
  - Edward Maziarz
2011 XXVI Niedziela Zwykła 2022 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates