III Niedziela Wielkanocna

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń: w Królewie i Kwitajnach. W Kalniku kościół nie został posprzątany.
  2. Dziękuję za ofiary - jałmużnę wiekopostną, która wynosiła 323 zł.
  3. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Fatimy i Santiago de Compostela informuję, że spotkanie z przedstawicielem biura odbędzie się 16 kwietnia (tj. wtorek) o godz. 18.00 w salce parafialnej przy kościele bł. Jerzego Matulewicza w Pasłęku. Na spotkanie proszę zabrać 500 złotych zaliczki, długopis i dowód osobisty.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę majową do Lichenia i Częstochowy. Zapisy przyjmuję do końca kwietnia. Szczegółowe informacje na temat tegorocznych pielgrzymek znajdują sie na naszej parafialnej stronie internetowej.  
  5. Dnia 01 maja przez naszą parafię będą przechodzić pielgrzymi z Trójmiasta do Gietrzwałdu. Chciałbym, abyśmy godnie i gościnnie ich przyjęli. Tak jak to było w ubiegłym roku. Szczegóły podam w najbliższym czasie.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńska:

a) Andrzej Korzeń - kawaler, zam. Klewki i Elżbieta Stempel - panna, zam. Kępa Kalnicka

b) Jarosław Puszko - kawaler, zam. Florczaki i Małgorzata Kosieradzka - panna, zam. Kalnik

c) Marcin Grzmociński - kawaler, zam. Pasłęk i Żaneta Gdyk - panna, zam. Królewo

                     W/w osoby maja zamiar w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach małżeńskich w sumieniu zobowiązany jest zgłosić się do kancelarii parafialnej. Są to I zapowiedzi przedmałżeńskie.   

 

2011 III Niedziela Wielkanocna .
Powered by Joomla 1.7 Templates