XXVI Niedziela Zwykła 2025 r.
1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.
3. Dziś ostatnia niedziela miesiąca – taca budowlana. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękuję.
4. Od października nabożeństwa różańcowe w dni powszednie będą odprawiane o godz. 16:00 według stałego porządku: najpierw modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta. Zachęcam wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych rozpoczną się o godz. 10:00. Nabożeństwo różańcowe i Msza Święta w Królewie o godz. 16:00.
6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej: modlitwa różańcowa, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a także zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca oraz ich rodzin.
7. Wkrótce przeżywać będziemy uroczystości związane z modlitwą za naszych bliskich zmarłych. Proszę, by porządkowanie grobów nie było odkładane na ostatnią chwilę. W tym roku przypomnienia zostaną umieszczone na grobach w sektorach: I, III, IV i V.
8. Proszę, w miarę możliwości, o regulowanie i porządkowanie miejsc pochówku bliskich zmarłych.Groby nieopłacone do roku 2030 zostaną uznane za nieposiadające opiekunów i będą podlegać likwidacji.
9. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
10. Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna: opiekę nad kościołem sprawują:
- Iwona Huszcza
- Zofia Huszcza – 29.09–12.10.2025 r.
- Jolanta Mirys – 13–26.10.2025 r.
- Małgorzata Rudek – 27.10–09.11.2025 r.