XXVII Niedziela Zwykła 2025 r.

Opublikowano

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.
3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej: modlitwa różańcowa, wystawienie
i adoracja Najświętszego Sakramentu, a także zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik: O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca oraz ich rodzin.
4. Od października nabożeństwa różańcowe w dni powszednie odprawiamy o godz. 16:00 według stałego porządku: najpierw modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta. W niedzielę proszę modlitwę różańcową odmawiać 20 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Zachęcam wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej.
5. Za tydzień w niedzielę w Kalniku po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas VI i VII szkoły podstawowej, które chcą rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania.
7. Również w następną niedziele przeżywać będziemy Dzień Papieski, w ty również zbiórkę ofiar pieniężnych do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.   
8. Wkrótce przeżywać będziemy uroczystości związane z modlitwą za naszych bliskich zmarłych. Proszę, by porządkowanie grobów nie było odkładane na ostatnią chwilę. W tym roku przypomnienia zostaną umieszczone na grobach w sektorach: I, III, IV i V.
9. Proszę, w miarę możliwości, o regulowanie i porządkowanie miejsc pochówku bliskich zmarłych.Groby nieopłacone do roku 2030 zostaną uznane za nieposiadające opiekunów i będą podlegać likwidacji.
10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
11. Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna: opiekę nad kościołem sprawują:
- Iwona Huszcza
- Zofia Huszcza – 29.09–12.10.2025 r.
- Jolanta Mirys – 13–26.10.2025 r.
- Małgorzata Rudek – 27.10–09.11.2025 r.

2011 XXVII Niedziela Zwykła 2025 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates