IX Niedziela Zwykła 2013 r.

Opublikowano
 1. Bardzo serdecznie dziękuję za liczny i pobożny udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy oraz procesji eucharystycznej.
  W sposób szczególny dziękuję władzom samorządowym i naszym strażakom za zabezpieczenie trasy przemarszu procesji. 
 2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach
 3. Zapraszam na oktawę Bożego Ciała wraz z procesją do Kalnika na godzinę 17.00. Szczególnie proszę dziewczynki, które w tamtym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św. o sypanie kwiatów (procesja tylko  w Kalniku we wtorek i czwartek) a chłopców do asysty. Dzieci proszę o przychodzenie na te nabożeństwa w strojach komunijnych. Na zakończenie oktawy w czwartek, poświęcę wianki z ziół i kwiatów.
 4. W I piątek miesiąca przypada również Uroczystość NSPJ. Odwiedziny chorych z posługom sakramentalną od godz. 10.00. W Kwitajnach Msza św. i nabożeństwo o godz. 17.00 , w Kalniku nabożeństwo o godz. 18.00 i w Królewie o godz.19.00. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.  
 5. Dziś zbiórka do puszki na Świątynie Opatrzności Bożej 
 6. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.    
 7. Przypomnienie intencja dla Żywego Różańca na miesiąc czerwiec: "O błogosławieństwo Boże dla naszej Parafii".
 8. Zapowiedź przedmałżeńskaZbigniew Rafałko - kawaler, zam. w Morągu i Natalia Węgrzyn - panna, zam. w Królewie maja zamiar w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.(Zapowiedź I).
 9. Za tydzień zbiórka do puszki - na katafalk.  
 10. Życzę spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia
2011 IX Niedziela Zwykła 2013 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates