II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2014 r.

1. Bardzo serdeczne dziękuję za miłą i serdeczną atmosferę podczas wizyty duszpasterskiej przeprowadzonej w Kalniku i częściowo w Królewie. Dziękuję za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii i za ofiary złożone na kolędę. Dziękuję Panu Stanisławowi Drobiszewskiemu za pomoc w dotarciu do mieszkańców koloni, jak również za przygotowanie poczęstunku w czasie kolędy Państwu: Kręgiel, Ostrowskim Oleksa oraz Gdyk
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie, Kwitajnach
  3. Dziś w Kalniku o godz. 20.00 Apel Jasnogórski - proszę o zabranie ze sobą świec na to nabożeństwo.
  4. Jutro Uroczystość Trzech Króli, Objawienie Pańskie. W czasie Mszy Św. obrzęd poświęcenia wody i kredy, którą odznaczymy drzwi naszych domów. Ofiary zbierane przed kościołem do puszki przeznaczone będą na Misje.
  5. Bardzo proszę również o przygotowanie wody do błogosławieństwa we wszystkich kościołach. Kreda i kadzidło już zostało przygotowane.
  6. Od wtorku ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej w znanym porządku:
    Królewo

-  07.01 (wtorek) godz. 15.00 Bloki, dawny ośrodek zdrowia i zakończenie kolędy w Królewie u Państwa Erber.

Kwitajny:

- 08.01 (środa) godz. 15.00 Gajówka, lewa strona przy sklepie od nr 3 - 11 (oprócz nr 5 i 5A)

- 09.01 (czwartek) godz. 15.00 Prawa strona od bloku nr 15 do Pani Wrońskiej

- 10.01 (piątek) godz. 15.00 Od Państwa Duch do Pani Danuty Hulanickiej.

- 11.01 (sobota) godz. 09.00 Zielno oraz  Kwitajny nr 5 i 5A.

7. Msze św. w dni powszednie o godz. 07.00 w znanym porządku.
  8. W następną niedziele Uroczystość Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia.
  9. Życzę dobrej atmosfery kolędowej i rodzinnej.
2011 II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2014 r. .