Uroczystość Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Wspominamy wydarzenie naszego chrztu świętego, poprzez który zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła Świętego. Jednocześnie dzisiejsze święto kończy obchód Bożego Narodzenia i wprowadza nas w okres zwykły.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i w Kwitajnach.
  3. Bardzo serdeczne dziękuję za miłą i serdeczną atmosferę podczas wizyty duszpasterskiej przeprowadzonej w Parafii. Dziękuję za serdeczność, otwartość i radość. Dziękuję za złożone ofiary na potrzeby parafii i za ofiary złożone na kolędę. Dziękuję również za przygotowanie poczęstunku w czasie kolędy w minionym tygodniu Państwu Erber, Domaradzkim Tomaszowi i Ali,  Hulanickiej Danucie i Państwu Huszcza. Dziękuję również ministrantom za wspólny czas kolędowania.
  4. Msza św. dziękczynna za przyjęcie kolędy, oraz o błogosł. Boże dla rodzin naszej Parafii zostanie odprawiona w niedzielę 26.01.14 r. o godz. 13.00 w Kwitajnach.
  5. Msze św. w dni powszednie o godz. 07.00 w znanym porządku.
  6. Zapowiedź przedmałżeńska: Dariusz Kwiatkowski - kawaler, zam. w Nowym Stawie i Małgorzata Węgrzyn - panna, zam. w Królewie, zapowiedz I . Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzącymi pomiędzy tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest zgłosić się do kancelarii parafialnej.
  7. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 Uroczystość Chrztu Pańskiego .