I Niedziela Wielkiego Postu 2014 r.

1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i w Kwitajnach, oraz za przygotowanie gazetki wielkopostnej.
  2. Dziękuję również za liczny i pobożny udział w nabożeństwie środy popielcowej.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane będą przed wieczornymi Mszami św.: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i w piątek w Kwitajnach.
  4. "Gorzkie Żale" śpiewamy w każdą niedzielę przed Mszą świętą  w Królewie, Kalniku i Kwitajnach.
  5. W piątek w Kwitajnach nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej, oraz Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane do puszki przy kościele przeznaczone będą na Dzieło Pomocy Misjom - Ad gentes.
  7. Przypominam, że katolicy przez cały okres Wielkiego Postu nie organizują i nie uczestniczą w hucznych zabawach tanecznych i rozrywkowych. Bardzo proszę również aby w naszej parafii było widać że jest Wielki Post. By było więcej modlitwy, pracy i wzajemnej pomocy.
  8. Życzę wszystkim spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 I Niedziela Wielkiego Postu 2014 r. .