II Niedziela Wielkiego Postu 2014 r.

1. Dziś niedziela misyjna. Po Mszy świętej można wesprzeć misje składając ofiarę do puszki przed kościołem.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń: w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  3. Dziękuję Panu Tomaszowi Waręckiemu za przewiezienie dachówki z Kwitajn do Kalnika, oraz Panu Markowi Siemińskiemu ze wykonane pracach elektryczne.
  4. W środę uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Wszystkim solenizantom i solenizantkom gratuluję i życzę wielu łask Bożych za wstawiennictwem św. Józefa. Imieniny obchodzi również J.E ks. bp Józef Wysocki pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy przed wieczornymi Mszami św.: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i w piątek w Kwitajnach.
  6. "Gorzkie Żale" śpiewamy w każdą niedzielę przed Mszą świętą  w Królewie, Kalniku i Kwitajnach.
  7. Rekolekcje Wiekopostne odbędą się w dniach od 03 do 05 kwietnia (od czwartku do soboty), na sobotę 05 kwietnia zaplanowany jest dzień spowiedzi). Rekolekcje wygłosi ksiądz Jan Sztygiel z Fromborka.
  8. Życzę wszystkim spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 II Niedziela Wielkiego Postu 2014 r. .