XXXII Niedziela Zwykła 2016 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone na potrzeby cmentarne dnia 01listopada, oraz Pani Annie Erber i Panu Dariuszowi Derewońko za przeprowadzenie kwesty, przy bramie cmentarnej.
  3. Do 8 listopada nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę, możemy uzyskać odpust za jedną osobę zmarłą.
  4. Zachęcam do modlitwy wypominkowej za naszych bliskich zmarłych w dni powszednie o godz. 16.00 w znanym porządku, oraz  w niedzielę na 20 minut przed Mszy św. w Kalniku, Kwitajnach i Królewie.  
  5. Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach odprawię w Królewie 30.11 o godz. 06.00, w Kalniku 26.11 o godz. 16.00 a w Kwitajnach 27.011 o godz. 13.00.
  6. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Przypomnienie intencji dla Żywego Różańca na miesiąc listopad: "Za naszych bliskich zmarłych i spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym".
  8. Dnia 09 listopada (środa) o godz. 16.00 w Królewie modlitwy i spotkanie z Członkiniami z Żywego Różańca z naszej Parafii, w połączeniu z Dniem Seniora.
  9. W piątek 11 listopada kolejna rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę z udziałem służb mundurowych i polityków o godz. 11.00 w kościele p.w. Trójcy Św. w Morągu.
  10. Za tydzień przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  11. W dniu 18.11. 2016 r. (piątek) o godz. 08.00 w przychodni lekarskiej "Twoje Zdrowie El", przy ul. Warmińskiej 23 w Morągu odbędą sie badania USG Doplera przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz piersi. Cena jednego badania 55 zł. 
  12. Życzę wszystkim miłej atmosfery rodzinnej.
2011 XXXII Niedziela Zwykła 2016 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates