XII Niedziela Zwykła 2017 r.

Opublikowano
  1. Dziś XII niedziela zwykła. W czasie wakacji pamiętajmy o naszych chrześcijańskich obowiązkach wypływających z przynależności do wspólnoty Kościoła. Nie zaniedbujmy codziennej modlitwy, sakramentów świętych, oraz niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.
  3. Dziś ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  4. Dziękuję wszystkim uczestnikom pielgrzymki rowerowej do Gietrzwałdu, która dobyła się w dniu wczorajszym.
  5. We wtorek o godz. 4.50 z Pasłęka przy kościele bł. J. Matulewicza wyjazd na pielgrzymkę do Medjugorie. Wszystkich uczestników proszę o przybycie na umówioną godzinę. Kilka minut później kolejne miejsce zbiórki, to stacja paliw Orlen - Małdyty.  
  6. W tym tygodniu nie będzie wieczornych Mszy św.
  7. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc lipiec: "O bezpieczeństwo dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji, oraz wszystkich podróżujących.
  9. Odpust Parafialny w Kalniku przeżywać będziemy 16 lipca (tj. Niedziela). Suma odpustowa o godzinie 12.00. Po Mszy św. na boisku przy kościele od godz. 15.00 festyn parafialny przy muzyce elektronicznej. W tym roku spotkanie koszykowe. Punktem wspólnym, centralnym będzie pieczenie a później rozprowadzania ciasta podczas zabawy. Osoby chcące włączyć się w to przedsięwzięcie proszę kontaktować się z Panią Jolantą Rowicką i Agnieszką Krystosiak z Kalnika. Zachęcam do pieczenia ciast mieszkańców Kalnika, Królewa, Kwitajn i Zielna.
  10. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i świątecznej.
2011 XII Niedziela Zwykła 2017 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates