XXIV Niedziela Zwykła 2017 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kalniku i w Kwitajnach.
  2. Od dzisiaj, zawsze po niedzielnych Mszach świętych, dzieci będą otrzymywać tzw. „Ziarenka”. Są to barwne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku oraz ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Po dzisiejszej Mszy św. dzieci otrzymują 3 ziarenka. Będą nam pomocne w pracy szkolnej każdego tygodnia. Ziarenka  zbieramy przez cały rok szkolny a na koniec roku w kopercie podpisane przyniesiemy do kościoła. Dzieci, które zbiorą 30 i więcej ziarenek zostaną nagrodzone. Dzieci I Komunijne obowiązkowo zbierają ziarenka.
  3. W sobotę, w Kalniku o godzinie 15.00 spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. W następną niedzielę w Kalniku po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św.
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana, proszę o większą ofiarność.
  6. Od dnia dzisiejszego (17 września br.) o godz. 16.00 w Parafii Św. Józefa w Morągu rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zapisy w dniu dzisiejszym od godz. 15.30 w kancelarii parafialnej. Kolejny kurs na przełomie marca i kwietnia 2018 r. 
  7. Życzę wszystkim miłej atmosfery rodzinnej.
2011 XXIV Niedziela Zwykła 2017 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates