XXXIII Niedziela Zwykła 2018 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  2. Dziś obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka. Przy tej okazji, dziękuję tym wszystkim, którzy w ciągu całego roku troszczą się materialnie i duchowo o najbardziej potrzebujących w naszej parafii.
  3. W kalendarzu liturgicznym w rozpoczynającym się tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego – karmelitę, w środę – ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w czwartek – św. Cecylię.
  4. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych. W dni powszednie o godz. 16.00 w znanym porządku, oraz  w niedzielę na 20 minut przed Mszy św. w Kalniku, Kwitajnach i Królewie.  
  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W Kwitajnach Odpust – Msza św. odpustowa bez zmian o godz. 10.30. W tym dniu w naszej parafii będziemy przeżywać wizytacje biskupią. Ksiądz Bp Jacek Jezierski będzie uczestniczył we wszystkich Mszach świętych i skieruje do nas Słowo Boże.
  6. Również za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana. Proszę o większą ofiarność.  
  7. Dnia 08 grudnia dzieci z naszej parafii mogą wyjechać do teatru do Elbląga na spotkanie ze świętym Mikołajem. Rodzice mogą zapisać dzieci u Pani Ani Erber w Królewie, Iwony Derewońko w Kalniku i Pani Małgorzaty  Stanisławskiej w Kwitajnach. Koszt wyjazdu to 15 złotych.
  8. Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 XXXIII Niedziela Zwykła 2018 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates