I Niedziela Adwentu 2018 r.

Opublikowano
 1. W minionym tygodniu ks. biskup Jacek Jezierski -  Biskup Elbląski przeprowadził wizytacje kanoniczną naszej parafii. Dziękuję za wszelką pomoc i wspólną modlitwę tego dnia.
 2. Dziękuję za modlitwy wspominkowe, które trwały przez cały listopad.
 3. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Przypomnienie intencji dla Żywego Różańca na miesiąc grudzień: "Dziękczynna za kończący się rok 2018 i za wszelkie otrzymane łaski". 
 4. Zachęcam do uczestnictwa w Mszach  św. roratnich, które będą odprawiane o godz. 06.00: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i w piątek w Kwitajnach. Proszę o zabieranie z sobą na msze poranne lampionów adwentowych.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00. Nabożeństwo pierwszo piątkowe w Królewie o godz. 15.00, w Kalniku o godz. 16.00.
 6. W sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
 7. Dnia 08 grudnia (sobota), dzieci z naszej parafii pojadą do teatru do Elbląga na spotkanie ze świętym Mikołajem. Wyjazd z Królewa o godz. 10.15, następnie autokar zabierze dzieci z Kalnika i z Kwitajn. Dzieciom życzymy pozytywnych emocji i bogatych prezentów od św. Mikołaja. Paniom za pomoc w zorganizowaniu i opiekę nad dziećmi podczas całej imprezy mikołajkowej serdecznie dziękuję.
 8. Za tydzień przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 9. Można już nabywać świece Caritas na stół wigilijny.
 10. Przedstawiciele naszej parafii zbierając comiesięczne ofiary przyniosą poświęcony opłatek na stół wigilijny. Mieszkańcy Kolonii z Kalnika mogą opłatek nabyć u Pani Elżbiety Sadowskiej, bądź u mnie. Ofiary za opłatek w całości przeznaczone będą na potrzeby budowlane naszej parafii.
 11. Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 I Niedziela Adwentu 2018 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates