XXX Niedziela Zwykła

Opublikowano
 1. W dniu dzisiejszym w naszej Wspólnocie Parafialnej gościmy  kleryka WSD DE, który po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze na rok 2013
 2. Dziś również ostatnia niedziela miesiąca - taca budowlana. Za złożone ofiary dziękuję.
 3. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
 4. Słowa podziękowania kieruję do Pana Mieczysława Szocik z Królewa za prace ogrodnicze, które wykonywał przez długie lata, (sadzenie kwiatów, podlewanie, nawożenie, usuwanie chwastów, wszelki  oprysk, koszenie trawy i zabezpieczenie kwiatów na okres zimowy). Serdecznie dziękuję w swoim imieniu i w imieniu całej Parafii.  
 5. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. zostaną odprawione w następującym porządku: w Królewie o godz. 7.30; w Kwitajnach o godz. 9.00; i w Kalniku o godz. 11.00.  Przypominam o obowiązku uczestnictwa w tym dniu we Mszy św. Samo bycie na cmentarzu nie zastępuje udziału w Mszy. Po Mszy św. wyruszymy w procesji na cmentarz parafialnym by uczestniczyć w modlitwach za naszych bliskich zmarłych. Po zakończeniu procesji będzie możliwość poświęcenia pomników nagrobnych.
 6. W piątek  2 listopada – Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 16.00 w Kalniku (nie będzie Mszy św. w Kwitajnach i nabożeństwa I piątkowego w Królewie).  O godz. 16.00 zgromadzimy się najpierw przy krzyżu misyjnym by uczestniczyć w nabożeństwie żałobnym za zmarłych.
 7. Z racji I piątku odwiedziny chorych od godziny 10.00
 8. W sobotę i w kolejnych miesiącach I sobót nie będzie Apelu Jasnogórskiego. Do odprawiania Apel Jasnogórskiego powrócimy dopiero na wiosnę jak będzie ciepło. 
 9. Kartki wypominkowe proszę składać na tacę lub osobiście do mnie. W intencji poleconych zmarłych w wypominkach będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając różaniec.
 10. Życzę wszystkim miłej atmosfery rodzinnej.        
 11. Po Mszy Świętej młodzież proszę o odebranie pamiątek przyjęcia sakramentu bierzmowania.
2011 XXX Niedziela Zwykła.
Powered by Joomla 1.7 Templates