III Niedziela Wielkanocna 2019 r.

Opublikowano
 1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kalniku i Kwitajnach.
 2. Dziękuję rodzinom: Budka, Kordala, Sikorskim, Wiśniewskim, Rudek, Łubkowskim, Wawrzyniak, Kręgiel i Budka za przyjęcie pielgrzymów udających się z Trójmiasta do Gietrzwałdu. Dziękuję za chrześcijańską gościnność i życzliwość.
 3. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Przypomnienie intencja dla Żywego Różańca na miesiąc maj: "Za młodzież przygotowujące sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz ich rodziny".
 5. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej o godzinie 17.00 w dni powszednie w wyznaczonym porządku, a w niedziele 15 minut przed Eucharystią. Proszę aby modlitwy majowe były odprawiane każdego dnia i we wszystkich kościołach, bądź przy krzyżu. Rodziców, dziadków proszę o zabieranie z sobą dzieci na modlitwy majowe.
 6. Jutro [w poniedziałek] przypada święto św. apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, patrona Polski.
 7. W sobotę w Kalniku nie będzie wieczornej Mszy św. 
 8. W następną niedzielę w Kalniku po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Bardzo proszę aby kandydaci przyszli, przyjechali również z Królewa, Kwitajn i Zielna na Mszę św. a potem będzie spotkanie formacyjne. Proszę zabrać ze sobą zadaną pracę i książeczki.   
 9. Za tydzień: Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania.
 10. Od jutra wznawiamy prace na cmentarzu.
 11. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
2011 III Niedziela Wielkanocna 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates