VI Niedziela Wielkanocna 2019 r.

Opublikowano
 1. W dniu dzisiejszym w Kalniku po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
 2. Diecezja elbląska ma nowych księży, którzy wczoraj przyjęli święcenia. Warto przypomnieć, że nasze Seminarium Duchowne oczekuje na kandydatów, którzy pragną w tym roku rozpocząć studia teologiczne i podjąć służbę w Kościele. Szczegóły rekrutacji na stronie intenetowej.
 3. Dziś Dzień Matki, dlatego wszystkim kochanym Mamom składam podziękowanie za ich miłość, poświęcenie i trud codzienny. Życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i radości ze swoich dzieci. Szczęść Boże!
 4. Od dziś do środy trwają kwartalne dni modlitw o urodzaje.
 5. We wtorek w Kalniku nie będzie wieczornej Mszy św.
 6. W środę obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Urszuli Ledóchowskiej, a w piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 7. W tym tygodniu ostanie nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Od soboty nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa w tych miejscowościach gdzie będzie sprawowana Eucharystia.
 8. W sobotę Dzień Dziecka, wszystkim dzieciom życzę zdrowia, dużo uśmiechu na twarzy i wszelkiej pomyślności. Niech Pan Jezus Wam i Waszym rodzinom błogosławi.
 9. W następną niedzielę w Kalniku po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania, oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc czerwiec: „ O dobre urodzaje”.
 10. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach, oraz w Kalniku, jak również za rozebranie dekoracji świątecznej.
 11. Dziękuję za złożone ofiary na tacę, jak również za odprawianie nabożeństw przez cały miesiąc maj czcicielom MB.
 12. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
2011 VI Niedziela Wielkanocna 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates