XXI Niedziela Zwykła 2019 r.

Opublikowano
 1. W dniu dzisiejszy przeżywamy XXI niedzielę zwykłą w ciągu roku.
 2. Dziś ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana, za złożone ofiary serdecznie dziękuję. 
 3. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kalniku i Kwitajnach.
 4. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. z uroczystości MB Częstochowskiej zostanie odprawiona we wtorek w Kalniku o godz. 17.00. 
 5. W następną niedziele Dożynki Parafialne. Msza św. dziękczynna za zbiory zostanie odprawiona w Kalniku o godz. 12.00. Pozostałe Msze św. również bez zmian: w Królewie o godz. 09.00 a w Kwitajnach o godz. 10.30.
 6. Sprzątających w Kalniku kościół w tym tygodniu proszę również o posprzątanie całego terenu przykościelnego, oraz parkingu.
 7. W następny poniedziałek 02 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2019/2020. W tym tygodniu zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi św., a w niedzielę z racji rozpoczęcie nowego roku na Eucharystię. Dla najmłodszych święcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym tak i w tym, dzieci po Mszach św. niedzielnych będą otrzymywać „Ziarenka”. Każde dziecko, które nazbiera 35 „ziarenek”, w czerwcu otrzyma nagrodę. Pierwsze ziarenko w niedzielę pierwszego września.
 8. Również w przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela września. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na wrzesień: „Za dzieci i młodzież rozpoczynające nowy rok szkolny 2019/2020." 
 9. W przyszłą niedzielę 01 września czekają nas Dożynki Parafialne, jest to również dzień pamięci ofiar II wojny światowej, a tym samym dzień modlitw o pokój na świece, święcenie przyborów szkolnych, pierwsze ziarenka dla dzieci i zmiana tajemnic różańcowych. Pamiętajmy aby dobrze przeżyć ten czas.
 10. Zmarła Pani Apolonia Węgrzyn z Królewa. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 14.00 w Kalniku.
 11. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
2011 XXI Niedziela Zwykła 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates