XXIII Niedziela Zwykła 2019 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.  
  2. W dniu dzisiejszym obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Po Mszy św. w Królewie  i Kalniku poświęcę ziarno przeznaczone na zasiew.
  3. W czwartek obchodzimy wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi oraz rocznicę Bitwy pod Wiedniem (1683). W sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża.
  4. W dzisiejszym biuletynie dla mieszkańców Królewa jest nowy porządek sprzątania kaplicy. Proszę się zapoznać i utrzymywać czystość świątyni wg wyznaczonej kolejności.
  5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch, proszę aby zgłaszały się do mnie po umowę. Do końca września należy wpłacić zaliczkę na konto i podpisaną umowę przesłać do biura.
  6. Dnia 22 września o godzinie 12.00 w Kwitajnach Jubileusz 300 - lecia kościoła Chrystusa Króla. Po Mszy św. piknik dla zaproszonych gości i wszystkich przybyłych na uroczystości. Zapowiedz uroczystości, można przeczytać na stronie internetowej elbląskiego gościa niedzielnego.  
  7. W dniach 27 i 28 (piątek, sobota) września b.r.  wraz z Panią Iwoną Derewońko planujemy wyjazd autokarem na Podlasie. W programie mi. Białystok, Święta Woda, Sokółka, Kruszyniany. Koszt wyjazdu (+/-) 200 złotych.  Zapisy u Pani Iwonki. Przewidziana grupa to 40 osób.
  8. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i dobrego tygodnia.
2011 XXIII Niedziela Zwykła 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates