XXIV Niedziela Zwykła 2019 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.  
  2. W dniach 21i 22 września b. r. odbędą się uroczystości 20 lecia utworzenia powiatu elbląskiego i 300 lecia wybudowania kościoła w Kwitajnach. W sobotę 21 września o godz. 13.00 w Kinie Zamkowym w Pasłęku Uroczysta Akademia połączona z odsłonięciem pamiątkowej tablicy. W niedzielę 22.00 września o godzinie 12.00 w Kwitajnach  Uroczysta Msza Święta. W tej Mszy św. podziękujemy Bogu za dar świątyni, oraz za przeprowadzoną gruntowną renowacje obiektu i przeniesiemy na stałe Chrystusa Eucharystycznego do nowo wmurowanego tabernakulum w ścianie bocznej kościoła. Chcemy też podziękować zaproszonym gościom za przybycie, modlitwę a przede wszystkim za ogromny wkład i pomoc w renowacji naszego kościoła.  Po Mszy św. piknik dla zaproszonych gości i wszystkich przybyłych na uroczystości.
  3. Mieszkańców Kwitajn i Zielna proszę o organizację i pomoc przede wszystkim w pracach porządkowych. Odpowiedzialnymi będą Pani Irena, Danusia i Ilona.
  4. W związku z zapowiedzianymi uroczystościami, w sobotę w Kalniku nie będzie wieczornej Mszy św. Natomiast w niedzielę Mszy św. w Kalniku zostanie odprawiona o godz. 10.30. W Królewie bez zmian i w Kwitajnach o 12.00.
  5. W dniach 27 i 28 (piątek, sobota) września b.r.  wyjazd autokarem na Podlasie. W programie mi. Białystok, Święta Woda, Sokółka, Kruszyniany. Koszt wyjazdu (+/-) 200 złotych.  Zapisy u Pani Iwonki. Przewidziana grupa to 40 osób. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch, proszę aby do końca września wpłaciły zaliczkę na konto i podpisaną umowę przesłali na adres biura. Podpisaną umowę z biurem otrzymacie Państwo zwrotnie pocztą. W ten sposób zostanie potwierdzone uczestnictwo w organizowanej pielgrzymce. 
  7. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i dobrego tygodnia.
2011 XXIV Niedziela Zwykła 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates