XXVI Niedziela Zwykła 2019 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku. 
  2. Szczególnie dziękuje za dobrą organizację i wszelką pomoc w przygotowaniu jubileuszu 300 kościoła w Kwitajnach.
  3. Dziękuję za wspólny czas bycia razem, pielgrzymowania i modlitwy po ziemi Podlaskiej.
  4. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, taca budowlana, za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  5. Od października, nabożeństwa w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 16.00 w znanym porządku. Najpierw różaniec potem Msza św. Przypominam, że różaniec będziemy odmawiać o godz. 16.00 w każdy dzień października we wszystkich kościołach. W niedzielę proszę odmawiać różaniec na pół godziny przed Mszą św. Różaniec dla dzieci i młodzieży: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i piątek w Kwitajnach. Proszę rodziców o dopilnowanie aby dzieci przynajmniej raz w tygodniu przyszła na modlitwę różańcową. 
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00. Nabożeństwa I piątkowe w Królewie o godz. 15.00, w Kwitajnach o godz. 16.00 i w Kalniku o godz. 17.00.
  7. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik: "O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca i ich rodzin".
  8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch, proszę aby do końca września wpłaciły zaliczkę na konto (obowiązkowo zaznaczyć, że jest to wyjazd z ks. Piotrem, albo z naszą parafią), i podpisaną umowę przesłali na adres biura. Podpisaną umowę z biurem otrzymacie Państwo zwrotnie pocztą. W ten sposób zostanie potwierdzone uczestnictwo w organizowanej pielgrzymce.
  9. Życzę radosnego świętowania dzisiejszych uroczystości.
2011 XXVI Niedziela Zwykła 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates