XXIX Niedziela Zwykła 2019 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyni w Królewie, Kwitajnach i Kalniku na dzisiejszą uroczystość.
  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Dziękuję za ofiary, które przeznaczone będą na wsparcie misjonarek i misjonarzy na całym świecie.
  3. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, dziś we wszystkich parafiach w Polsce odbywa się liczenie wiernych [niedzielnych praktyk religijnych: dominicantes i communicantes].
  4. We wtorek 22 października będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienie św. Jan Pawła II.
  5. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie odprawiamy o godzinie 16.00 w znanym porządku. W niedzielę proszę odmawiać różaniec na pół godziny przed Mszą św. Zachęcam do modlitwy różańcowej.
  6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Apeluję o uporządkowanie grobów.
  7. Kartki wypominkowe będą rozdawane przy okazji comiesięcznej zbiórki na kościół. Proszę o wypisanie czytelnie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych. Imiona piszemy w mianowniku (np. Kazimiera, Kazimierz Kowalscy). W ich intencji będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą 50% na potrzeby budowlane naszej parafii a 50% na potrzeby księdza.
  8. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – tac budowlana. Proszę o większą ofiarność.
  9. Zmarł śp. Zbigniew Sutuła mieszkający w Kwitajnach. Msza św. pogrzebowa jutro o godz. 11.00 w Kwitajnach. Przywiezienie ciała do kościoła o godz. 10.30 i modlitwa różaniec. Po Mszy św. złożenie ciała do grobu na cmentarzu w Pasłęku. „Niech odpoczywa w pokoju wieczny, Amen”.
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
2011 XXIX Niedziela Zwykła 2019 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates