XXXII Niedziela Zwykła 2019 r,

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  2. Przeżywamy dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym w Sudanie Południowym w Afryce, gdzie po latach wojny nadal trwa konflikt wewnętrzny i panuje głód. Ofiary składne do puszek przy drzwiach kościoła przeznaczone są na wsparcie dla prześladowanych.
  3. Jutro 11 listopada kolejna rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę z udziałem służb mundurowych i samorządowców o godz. 11.00 w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Morągu. Proszę o wywieszenie flagi narodowej na swoich domach i posesjach.
  4. W kalendarzu liturgicznym w rozpoczynającym się tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Marcina z Tours, we wtorek – św. Jozafata biskupa i męczennika, w środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników polskich, w sobotę – Najświętszą Maryję Pannę Ostrobramską. W tym dniu w Strużynie odpust. Msza św. odpustowa o godz. 12.00. 
  5. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych. W dni powszednie o godz. 16.00 w znanym porządku, oraz  w niedzielę na 20 minut przed każdą Mszą św. w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.
  6. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii kleryka WSDDE. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia kalendarzy seminaryjnych na rok 2020 za dobrowolną ofiarę.  
  7.  Klinika Potocki z siedzibą w Braniewie, ul. Botaniczna 11 informuje, że od dnia 13.08.2019 r. wykonuje bezpłatne zabiegi zaćmy w ramach umowy z NFZ. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel. 517255005.
  8. Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
2011 XXXII Niedziela Zwykła 2019 r, .
Powered by Joomla 1.7 Templates