Niedziela Chrztu Pańskiego 2020 r.

Opublikowano
  1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego - ostatni dzień Okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy możemy jednak śpiewać do 2 lutego, do MB Gromnicznej. Dekorację świąteczną proszę rozebrać dopiero po 2 lutego. 
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i w Kwitajnach. Bardzo proszę aby rodziny sprzątające kościół w Kalniku do końca lutego nie kupowały kwiatów ani świec, tylko wpłacały do mnie po 30 złotych. Za zaoszczędzone pieniądze kupimy świece olejowe.
  3. Dziękuję za milą atmosferę kolędową, oraz poczęstunek w czasie wizyty duszpasterskiej rodzinom:  Szczurowskim, Oleksa, Gdyk i Erber. Dziękuję wszystkim moim parafianom za ten czas kolędowy i złożone ofiary.
  4. Od wtorku do piątku nie będzie wieczornej Mszy św. W sobotę w Kalniku o godz. 16.00 Msza św. z udzieleniem sakramenty chrztu św.
  5. Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. 
2011 Niedziela Chrztu Pańskiego 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates