Niedziela Zmartwychwstania Chrystusa 2020 r.

Opublikowano
  1. Przeżywamy największe i najważniejsze święta chrześcijańskie – Zmartwychwstanie Chrystusa. Składam Wszystkim Parafianom najserdeczniejsze życzenia: niech zmartwychwstały Pan błogosławi nam nieustannie, niech opromieni swoim blaskiem nasze codzienne życie.
  2. Serdecznie dziękuję za modlitwę, szczególnie w swoich domach i rodzinach w czasie Triduum Paschalnego i w ciągu całego tego czasu trwania pandemii. Dziękuję za modlitwy i indywidualne adoracje.
  3. Dziękuję za przygotowanie świątyń do Wielkiego Tygodnia i świąt. Dziękuję za dekoracje, kwiaty i przygotowanie bielizny ołtarzowej. Bardzo serdecznie dziękuję za pamięć i życzenia składane w Wielki Czwartek. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. W dniu dzisiejszym Msze św. w następującym porządku: w Kalniku o godz. 7.30  i 12.00 w Królewie o godz. 9.00; i w Kwitajnach o 10.30.
  5. Do przyszłej niedzieli trwa oktawa Wielkiej Nocy. Z racji oktawy wielkanocnej w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  6. Jutro drugi dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym.
  7. W przyszłą niedziele uroczystość Bożego Miłosierdzia. Proszę, aby przynieść ze sobą skarbonki wielkopostne, które złożymy u stóp ołtarza, jako naszą wielkopostną jałmużnę.
  8. Również w tym dniu uroczystość odpustowa w Królewie. Porządek Mszy św. bez zmian.
  9. W związku z trwającą pandemią proszę stosować się do zaleceń państwowych.
  10. Życzę miłej, serdecznie atmosfery świątecznej i rodzinnej.
2011 Niedziela Zmartwychwstania Chrystusa 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates