XVI Niedziela Zwykła 2020 r.

Opublikowano
  1. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Królewie, Kwitajnach i Kalniku.  
  2. W dniu dzisiejszym Odpust Parafialny ku czci MB Szkaplerznej. Msza św. odpustowa o godz. 12.00 w Kalniku.
  3. Od dnia dzisiejszego do -26 lipca obchodzimy w kościele w Polsce XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią Niesiemy Chrystusa”. W następną niedzielę po Mszach św.  błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszki na środki transportu dla misjonarzy.
  4. Podczas mojej nieobecności nad parafią będzie czuwał ks. Andrzej Szocik z Morąga. Numer kontaktowy do księdza Andrzeja: 502-788-145.
  5. W środę w Królewie i w piątek w Kwitajnach nie będzie Mszy św. Mszę św. do końca miesiąca tylko tam, gdzie są zamówione intencje Mszalne. Jeśli ktoś chciałby aby zamówić Mszę św. może to uczynić kontaktując się z ks. Andrzejem.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana, proszę o większą ofiarność.
  7. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Czesława, w środę św. Marię Magdalenę, w czwartek św. Brygidę – patronkę Europy, w piątek św. Kingę, a w sobotę św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.
  8. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
2011 XVI Niedziela Zwykła 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates