XXI Niedziela Zwykła 2020 r.

Opublikowano
  1. Dziś XXI niedziela zwykła.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: w czwartek - św. Monikę, w piątek – św. Augustyna, w sobotę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  4. W następną niedziele Dożynki Parafialne. Msza św. dziękczynna za zbiory zostanie odprawiona w Kalniku o godz. 12.00. Pozostałe Msze św. również bez zmian: w Królewie o godz. 09.00 a w Kwitajnach o godz. 10.30. Proszę o skromne przygotowanie darów płodów ziemi. O posprzątanie świątyni w Kalniku, całego terenu przykościelnego, oraz parkingu proszę rolników z kolonii (wszystkich kolonii).
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca budowlana, proszę o większą ofiarność.
  6. W następny wtorek 01 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi św., a w pierwszą niedzielę września z racji rozpoczęcie nowego roku na Eucharystii, dla najmłodszych błogosławieństwo dzieci,  tornistrów i przyborów szkolnych.
  7. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i świątecznej.
2011 XXI Niedziela Zwykła 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates