XXII Niedziela Zwykła 2020 r.

Opublikowano
  1. Dziś XXII niedziela zwykła.
  2. W dniu dzisiejszym uroczystość dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Msza św. dziękczynna za plony zostanie odprawiona w Kalniku o godz. 12.00. Dziękuję tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.
  3. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  4. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca, taca budowlana za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  5. We wtorek rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi św., a w następną niedzielę z racji rozpoczęcie nowego roku na Eucharystii, dla najmłodszych błogosławieństwo dzieci,  tornistrów i przyborów szkolnych. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym tak i w tym, od następnej niedzieli, dzieci po Mszach św. niedzielnych będą otrzymywać znaczki. W niedzielę 05 września dzieci otrzymają planszę „sprawdziany niedzielne”, na którą będą wklejać znaczki, które będę rozdawał w każdą niedzielę. Każde dziecko, które zapełni całą planszę znaczkami otrzyma nagrodę przed wakacjami. Zachęcam do gorliwego uczestnictwa w niedzielnych Eucharystiach.
  6. We wtorek 1 września w 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej modlimy się o pokój na świecie. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia ustanowiony przez papieża Franciszka.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00. Nabożeństwa I piątkowe w Królewie o godz. 16.00, w Kwitajnach o godz. 17.00 i w Kalniku o godz. 18.00.
  8. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla ŻR na miesiąc wrzesień: "Za dzieci i młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny."  
  9. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i świątecznej.
2011 XXII Niedziela Zwykła 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates