XXVI Niedziela Zwykła 2020 r.

Opublikowano
 1. Dziś XXVI niedziela zwykła.
 2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
 3. W dniu dzisiejszym w Kalniku po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do sakramentu spowiedzi i komunii św.
 4. Dziś ostatnia niedziela miesiąca, taca budowlana, za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
 5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima doktora Kościoła – autora tłumaczenia Pisma św. na język łaciński, w czwartek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w piątek – świętych Aniołów Stróżów.
 6. We wtorek w Kalniku o godz. 11.00 pogrzeb śp. Edwarda Nowaka. Przywiezienie ciała do kościoła o godzinie 10.30 i modlitwa różańcowa. W tym dniu nie będzie już wieczornej Mszy św.
 7. Od października (od czwartku), nabożeństwa w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 16.00 w znanym porządku. Najpierw różaniec potem Msza św. Przypominam, że różaniec będziemy odmawiać o godz. 16.00 w każdy dzień października we wszystkich kościołach. W niedzielę proszę odmawiać różaniec na pół godziny przed Mszą św. Różaniec dla dzieci i młodzieży: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i w niedzielę w Kwitajnach. Proszę rodziców o dopilnowanie aby dzieci przynajmniej raz w tygodniu przyszła na modlitwę różańcową. 
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00. Nabożeństwa I piątkowe w Królewie o godz. 16.00, w Kalniku o godz. 17.00.
 9. W piątek w Kwitajnach o godz. 12.00 odbiór konserwatorski wykonanej pracy. Proszę o utrzymanie czystości w świątyni i wokół kościoła.
 10. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc październik: "O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca i ich rodzin".
 11. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i świątecznej.
2011 XXVI Niedziela Zwykła 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates