XXVII Niedziela Zwykła 2020 r.

Opublikowano
  1. Dziś XXVII niedziela zwykła.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i Kwitajnach.
  3. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja NS. oraz zmiana tajemnic różańcowych. Przypomnienie intencji dla Żywego Różańca na miesiąc październik: "O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Członkiń Żywego Różańca i ich rodzin".
  4. Od początku października, nabożeństwa w dni powszednie odprawiamy o godzinie 16.00 w znanym porządku. Najpierw różaniec potem Msza św. Przypominam, że różaniec odmawiamy o godz. 16.00 w każdy dzień października we wszystkich kościołach. W niedzielę proszę odmawiać różaniec na pół godziny przed Mszą św. Różaniec dla dzieci i młodzieży: w środę w Królewie, w czwartek w Kalniku i w niedzielę w Kwitajnach. Proszę rodziców o dopilnowanie aby dzieci przynajmniej raz w tygodniu przyszła na modlitwę różańcową. 
  5. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, we wtorek  św. Brunona, prezbitera, w środę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  7. Uroczystość I Komunii św. 12 czerwca o godz. 11.00, a przyjęcie sakramentu Bierzmowania 14 czerwca o godz. 17.00 w kościele Parafialnym w Kalniku.
  8. Życzę miłej, serdecznie atmosfery rodzinnej i świątecznej.
2011 XXVII Niedziela Zwykła 2020 r. .
Powered by Joomla 1.7 Templates