V Niedziela Wielkiego Postu 2021 r.
Opublikowano
- Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Zgodnie z polską tradycją zasłaniamy w naszych kościołach krzyże, aby odsłonić je i ukazać uroczyście w Wielki Piątek podczas Liturgii Męki Pańskiej.
- Dziękuję tym wszystkim, którzy skorzystali z rekolekcji wielkopostnych oraz z sakramentu pokuty i pojednania
- Dziękuję Pani Grażynie Łubkowskiej, Danucie Bałabańskiej, Iwonie Derewońka, Państwu Kaniowskim za pomoc w przygotowaniu rekolekcji.
- Dziękuję za posprzątanie świątyń w Kalniku, Królewie i w Kwitajnach.
- We wtorek i sobotę w Kalniku nie będzie wieczornej Mszy św.
- Nabożeństwa drogi krzyżowej i gorzkich zali w znanym porządku.
- Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wieli Tydzień. Proszę zabrać na niedzielną liturgię palmy.
- Za tydzień tata budowlana. Proszę o większą ofiarność.
- Jeśli ktoś chce w Niedziele Palmową i w Wielki Piątek czytać Mękę Pańską z podziałem na rolę, oraz zaangażować się w liturgię Wielkiej Soboty proszę zgłosić się do mnie.
- Ogłoszenie dla mieszkańców Kwitajn i Zielna: od 08 do 21.03 kościołem opiekuje się: Pani Irena Włodarczyk, od 22.03 do 04.04.2021 r. Pani Jadwiga Guzowska.
- Miłej i błogosławionej niedzieli.